Hakkımızda

Hakkımızda

1960 Yılında Bursa da ilk "Kurtarmacılık" şirketi olarak kurulan Volkanlar Kurtarmaçılık; yarım asıra yakın sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bölgesinde lider kuruluş haline gelmiştir. İsmet KAVAK ve Ali KAVAK kardeşlerin çalışma azmiyle 90'lı yılların başında yeniden yapılanmaya başlayan Volkanlar Kurtarmacılık; Nakliyat filosu oluşturmuştur. Makina parkını yenilemeye ve genişletmeye başlamıştır. 2000'li yılların sonuna gelindiğinde Volkanlar Vinç & Nakliyat, sektöründe bir marka olmayı başarmış; Öncü ve lider bir kuruluş olarak kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

 

Günümüzde nakliye firmaları arasında kendini kanıtlamış lider konuma gelmiştir. İş güvenliği ve kaliteli hizmet ilkesinden vazgeçmeden faaliyetlerini sürdüren firmamız kısa sürede yerel ve ulusal bazda birçok firmanın güveni sayesinde büyümeyi başarmıştır. Kaliteli çalışmaları kapsamında yaptığımız çalışmalar sonucu TS EN ISO 9001 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 - OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine ait belgeri almış bulunuyoruz.

 

Firmamız tecrübeli uzman kadrosu ile sektörde yerini koruyacak rakipleri arasında lider konumda olmaya devam edecektir. Genç dinamik kadrosu ile çağa ayak uydurmak araç filosunu genişletecek önce işgüvenliği iş güvenliği ve iş sağlığının ön planda tutarak müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

 

Bursa'nın Güvenilir Vinç Kiralama Hizmeti: Özvolkanlar Vinç

Bursa'da inşaat sektörünün vazgeçilmez partneri olan Özvolkanlar Vinç, geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla sektörde öne çıkan bir hizmet sunmaktadır. Her türlü kaldırma işlerinizde güvenilir, hızlı ve profesyonel çözümler sunan Özvolkanlar Vinç, sepetli vinç, forklift ve ağır nakliyat alanlarında kaliteli hizmetiyle tanınmaktadır.

Vinç Kiralama Hizmetleri

Özvolkanlar Vinç, modern ve güvenilir vinç kiralama hizmetleri ile projelerinizin ihtiyaçlarına çözüm sunar. Uzman operatörleri ve geniş vinç filosuyla her türlü kaldırma işiniz için uygun çözümler sunar. Vinç kiralama sürecinde güvenlik standartlarına önem veren Özvolkanlar Vinç, projelerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için yanınızda.

Sepetli Vinç Kiralama

Yüksek irtifada çalışma ihtiyacınız mı var? Özvolkanlar Vinç, sepetli vinç kiralama hizmeti ile yüksek yerlere erişim sağlar. Uzman personeli ile sepetli vinç operasyonlarını güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. İnşaat, bakım ve onarım projelerinizde sepetli vinç kiralama ihtiyacınızı Özvolkanlar Vinç ile karşılayın.

Forklift Kiralama

Depo yönetimi, malzeme taşıma ve düzenleme işlemlerinizde yardıma mı ihtiyacınız var? Özvolkanlar Vinç, güçlü ve dayanıklı forkliftleri ile sizlere kusursuz bir malzeme taşıma çözümü sunar. Forklift kiralama hizmetimizle iş süreçlerinizi daha verimli ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ağır Nakliyat Hizmetleri

Büyük ve ağır yüklerin taşınması konusunda endişeleriniz mi var? Özvolkanlar Vinç, ağır nakliyat konusundaki deneyimi ve özel ekipmanları ile büyük ölçekli taşıma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirir. Ağır nakliyat projelerinizde size özel çözümler sunan Özvolkanlar Vinç, işlerinizi zamanında ve güvenle teslim etmenize yardımcı olur.

Özvolkanlar Vinç olarak sunduğumuz kaliteli hizmetleri daha fazla kişiye ulaştırmak istiyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve uzman kadromuzla Bursa'da vinç kiralama, sepetli vinç, forklift ve ağır nakliyat hizmetlerinde lider konumdayız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve projelerinizdeki ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri birlikte bulalım.

Özvolkanlar Vinç - Güvenilir, Hızlı ve Profesyonel Hizmet!

Vinç Forklift Ağır Nakliyat için firmamızdan teklif alabilirsiniz.